"""" 24.3. ŠK Libštát - ŠK SLAVIA Liberec A """ 7.4. TJ Lokomotiva B - SLAVIA B """

sachy-mladezrajce.net

V sobotu 29.2.2020 uspořádala ZŠ Kaplického v Liberci ve velkém stylu šachový turnaj " O pohár ředitele školy".

Nejenže rozhodčí oblékla do triček s výrazným nápisem Hlavní rozhodčí a Rozhodčí, nýbrž trika byla i barevně rozlišena podle kategorií, ve kterých jsme působili. Své triko se svým označením dostal i ředitel turnaje a fotograf, aby bylo v GDPR jasno !.

Po skončení kromě štědré finanční odměny jsme oblečení dostali na památku společně s dárkovým košem a s písemným poděkováním za spolupráci při zajištění tohoto velkolepého šachového turnaje.

Po celou dobu soutěže bylo bohaté občerstvení a byl dokonce přítomen ředitel školy, což většinou nebývá, aby si byl jist, že jeho poháry skončily ve správných rukách !

Z našeho oddílu se Pavel Kačmar ve své kategorii umístil na druhém místě, Tobiáš Bednář pak v horní polovině tabulky. Podrobné výsledky najdete na https://chess-results.com/tnr518515.aspx?lan=5&art=1