*******ŠK SLAVIA Liberec A - Krásná Lípa 5,5 : 2,5 *******ŠK SLAVIA Liberec B – ŠK Česká Lípa C 3 : 2 ******* PF 2023 ******** *** ***
 

Ve čtvrtek 26.1. 2023 jsme se po roce opět sešli na tradičním okresním přeboru škol. Soukromou ZŠ Doctrinu reprezentovali Arnošt Pytloun, Filip Hoffmann, Vít Frieser, David Zeronik a Vít Guliáš.

V sobotu 17.12. 2022 uspořádal Šachový oddíl Desko Liberec ve spolupráci se ZŠ Broumovská Vánoční šachový turnaj pro děti.

 takhle si hrajeme


V letošním školním roce opět máme šachový kroužek v ZŠ Doctrina. Tréninky jsou každou středu od 13.45 h do 14.30 h. Chodí do něj žáci od páté do osmé třídy.

Fotogalerie: https://sachy-mladez.rajce.idnes.cz/Sachovy_krouzek/

 

https://sachy-mladez.rajce.idnes.cz/Varnsdorf_23.4._2022/

 Po kratší odmlce jsme v sobotu 23.4. 2022 vyrazili na další turnaj. Sraz jsme měli na parkovišti pod Perštýnem, které šachisté pojmenovali Aljechin Platz, neboť z něj vyjíždějí do různých světových stran na různé šachové soutěže.

Po dvouleté přestávce kvůli kovidu uspořádala ZŠ Kaplického v sobotu 5.3. 2022 druhý ročník šachového turnaje O pohár ředitele školy. 

Ze šachového kroužku se tohoto turnaje zúčastnili Magdaléna Nováková, Vít Frieser a David Zeronik.

Náš klub, zatím jako jediný v Liberci, vyslyšel výzvu ŠSČR k nabídce pomoci dětem ukrajinských uprchlíků. Jsme připraveni dětem válečných uprchlíku poskytnout bezplatně účast v šachovém kroužku, abychom tak pomohli těmto dětem začlenit se do společnosti a smysluplně využít volný čas. Šachové tréninky nabízíme v češtině, ruštině a angličtině. Děti budou mít možnost si jen volně zahrát nebo absolvovat tematicky zaměřený trénink s kvalifikovaným trenérem.

Zbytek fotografií najdete na